Partnerzy Dietetyka

torby foliowe z nadrukiem emgraf
przeprowadzki biur wrocław
taśma pakowa producent protape

Co mówią klienci naszej poradni dietetycznej?

“Wpółpraca z Dietetyk Kraków okazała się strzałem w dziesiatkę! Dzięki zastosowanej w poradni diecie odchudzającej udało mi się zrzucić zbędne kilogramy! Dziękuję bardzo. ”
Anna Dymkowska, Nauczyciel
“Jestem młodą mamą i jak doskonale wiadomo bo zdarza się to często miałam nadwagę. Dietetyk Kraków dobrał dla mnie odpowiednia dietę i zadbał żeby mój syn w trakcie karmienia nadal dostawał wszelkie niezbędne mikroelementy. ”
Mariola Adrzejczyk, Pracownik biurowy
“Dietetyk Kraków dobrał dietę dla mojego dorastającego syna. Miał on sporą nadwagę i żadne próby podejmowane przeze mnie nie dawały żadnych efektów. Po wizycie w poradni dietetycznej dostaliśmy jadłospis i syn został odpowiedni przebadany. Dzięki zastosowanej diecie syn skutecznie się odchudził. ”
Sylwia Szybka, Pracownik działu HR w dużej firmie

Dieta Cambridge

Proste i bezpieczne odchudzanie bez konieczności przyrządzania pracochłonnych posiłków składających się z trudno dostępnych produktów, bezpieczny i skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów - właśnie tymi słowami twórcy diety Cambridge zachwalają tę innowacyjną metodę pozwalającą skutecznie osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Czy jest skuteczna i na czym polega – poniżej prezentujemy podstawowe informacje o tym programie odchudzającym.

Plan Cambridge opiera się na stosowaniu dietetycznego środka spożywczego, który należy spożywać trzy razy dziennie. Jest to idealna metoda dla osób, które żyją w biegu i nie mają czasu na gotowanie wymyślnych posiłków. Ogólnodostępny na polskim rynku produkt to, najprościej mówiąc, saszetki, które umożliwiają proste i szybkie przygotowanie pożywnego dania zawierającego niezbędne dla organizmu składniki. Wybierać można spośród zup (np. pomidorowa, grzybowa, jarzynowa), napojów (cappuccino, kawowy, truskawkowy), makaronów, batoników czy też innych posiłków jak choćby puree czy wegetariański stek.

Przejdźmy do głównych zasad stosowania diety. Jak już wspomnieliśmy, posiłki spożywamy trzy razy dziennie, a ich łączna dawka kaloryczna wynosić powinna od 400 do 500 kalorii, w zależności od wzrostu i płci. Czas trwania diety Cambridge nie powinien przekraczać trzech tygodni. Po tym czasie należy stopniowo włączać do menu tradycyjne posiłki. Aby osiągnąć maksymalne rezultaty i uniknąć efektu jojo, warto przejść na dietę 1000 kalorii.

Chcielibyśmy przedstawić teraz najistotniejsze informacje dotyczące omawianego programu, czyli jego efekty. Chociaż spadek wagi zależy od indywidualnych uwarunkowań, to średnio wynosi on 2,5 kilograma na tydzień. Plan Cambridge jest w szczególności polecany osobom, które zawiodły się na innych metodach odchudzających lub otyłym o wskaźniku BMI powyżej 30. Do negatywnych stron diety można zaliczyć bóle głowy, które występują często w ciągu pierwszych dni jej stosowania, jednak szybko mijają. Metoda ta nie powinna być stosowana przez cukrzyków, kobiety w ciąży a także dzieci i młodzież.

Dieta Cambridge to plan żywieniowy, który trudno jednoznacznie ocenić. Każdy organizm może zareagować na niego inaczej. Jeśli jednak zdecydujemy się na tę właśnie metodę odchudzania, pamiętajmy, aby zakupić produkt u upoważnionych do tego konsultantów, którzy mogą nas wesprzeć profesjonalną poradą i rzetelną informacją na temat programu.

Diety polecane przez dietetyka

Dieta bananowa Dietę opracowało małżeństwo z Tokio – Hitoshi i Sumiko Watanabe.
Dieta Cambridge Czy dieta jest skuteczna i na czym polega? Dowiecie się z wpisu.
Dieta Garstkowa Z tej kuracji korzystać mogą zarówno zapracowane kobiety, jak i mamy gotujące dla całej rodziny.