Partnerzy Dietetyka

Co mówią klienci naszej poradni dietetycznej?

“Wpółpraca z Dietetyk Kraków okazała się strzałem w dziesiatkę! Dzięki zastosowanej w poradni diecie odchudzającej udało mi się zrzucić zbędne kilogramy! Dziękuję bardzo. ”
Anna Dymkowska, Nauczyciel
“Jestem młodą mamą i jak doskonale wiadomo bo zdarza się to często miałam nadwagę. Dietetyk Kraków dobrał dla mnie odpowiednia dietę i zadbał żeby mój syn w trakcie karmienia nadal dostawał wszelkie niezbędne mikroelementy. ”
Mariola Adrzejczyk, Pracownik biurowy
“Dietetyk Kraków dobrał dietę dla mojego dorastającego syna. Miał on sporą nadwagę i żadne próby podejmowane przeze mnie nie dawały żadnych efektów. Po wizycie w poradni dietetycznej dostaliśmy jadłospis i syn został odpowiedni przebadany. Dzięki zastosowanej diecie syn skutecznie się odchudził. ”
Sylwia Szybka, Pracownik działu HR w dużej firmie

Dla Pacjenta Poradni Dietetycznej Kraków

Na tej stronie znajdziecie Państwo najważniejsze informacje i odpowiedzi na pytania przy przyjęciu do naszej Poradni Dietetycznej w Krakowie. Po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami zachęcamy do wyboru konkretnej sekcji najbardziej Państwa interesującej

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DO DIETETYKA

Czy na I wizycie otrzymam gotowy jadłospis?

Niestety nie, do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, a jadłospis opracowujemy na podstawie informacji uzyskanych od Pacjenta na pierwszym spotkaniu. Bierzemy pod uwagę m.in. wyniki badań laboratoryjnych, stan zdrowia, preferencje smakowe, zapotrzebowanie energetyczne oraz umiejętności gotowania każdego Pacjenta.

Czy w Poradni Bia Slim zachęca się Pacjentów do przyjmowania/kupna suplementów diety?

Nie, w Poradni zalecamy dostarczanie niezbędnych składników odżywczych wyłącznie w postaci naturalnej, dostępnej w prawie każdym sklepie spożywczym. Nie prowadzimy sprzedaży suplementów.

Czy muszę umieć gotować, aby przygotować posiłki zalecane przez Dietetyka w Bia Slim?

Nie, nie jest to konieczne. Jesteśmy w stanie tak dopasować przepisy do umiejętności kulinarnych, aby każdy mógł przygotować sobie dany posiłek. Przepisy opracowujemy niezwykle dokładnie, w punktach wypisyjemy każdą czynność.

Czy przejście na dietę oznacza całkowitą rezygnację ze spożycia ulubionych posiłków?

W przypadku osób, które nie wyobrażają sobie życia bez swoich ulubionych produktów, staramy się pójść na kompromis. Nie wykluczamy w 100%, ale znacznie ograniczamy.

Czy przejście na dietę oznacza konieczność podwójnego gotowania obiadów dla siebie i dla rodziny?

Większość pacjentów korzystających z usług w Poradni wprowadza zdrową kuchnię i zdrowe posiłki dla całej swojej rodziny. Często na zmianie sposobu odżywiania korzysta nie tylko jedna osoba, ale i cała rodzina. Jesteśmy w stanie tak ułożyć jadłospis, aby dopasować do preferencji smakowych całej rodziny.

Dietetyka Kraków - Strefa Pacjenta

Konsultacje Dietetyka Informacje o tym jak wyglądają konsultacje w naszej Poradni Dietetycznej w Krakowie.
Pierwsza wizyta u dietetyka Dowiecie się jak wygląda wizyta w naszej poradni dietetycznej i jak się do niej przygotować.
Warto Wiedzieć Czyli szczypta innych potrzebnych informacji przy konultacjach z dietetykiem.