Dietetyk Kraków - Konsultacje

Pierwsze spotkanie

Obejmuje zebranie szczegółowego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego na temat dotychczasowego sposobu żywienia, dolegliwości, przebytych chorób, stylu życia oraz indywidualnych preferencji żywieniowych pacjenta. Podczas spotkania wykonywana jest analiza składu ciała, pomiary antropometryczne (masa ciała, obwód talii, obwód bioder), obliczany wskaźnik masy ciała (BMI) i wskaźnik talia/biodra (WHR) oraz określona podstawowa i całkowita przemiana materii.

Na podstawie zebranych informacji (również zawartych w wypełnionym dzienniczku bieżącego spożycia) analizowana jest dotychczasowa dieta, wskazane błędy żywieniowe oraz omówione główne założenia i cele indywidualnego programu żywieniowego. Podczas pierwszej wizyty wspólnie ustalamy harmonogram spotkań, koszt diety oraz orientacyjny czas trwania kuracji .

Czas trwana pierwszej wizyty - ok. 60 minut

Wizyty kontrolne

To spotkania, podczas których sprawdzane są efekty dotychczasowej diety, wyjaśniane wątpliwości i ustalane ewentualne zmiany w diecie. W ramach wizyty kontrolnej wykonywane są każdorazowo pomiary antropometryczne oraz analiza składu ciała.

Czas trwania wizyty kontrolnej - ok. 30 minut

Co mówią klienci naszej poradni dietetycznej?

“Wpółpraca z Dietetyk Kraków okazała się strzałem w dziesiatkę! Dzięki zastosowanej w poradni diecie odchudzającej udało mi się zrzucić zbędne kilogramy! Dziękuję bardzo. ”
Anna Dymkowska, Nauczyciel
“Jestem młodą mamą i jak doskonale wiadomo bo zdarza się to często miałam nadwagę. Dietetyk Kraków dobrał dla mnie odpowiednia dietę i zadbał żeby mój syn w trakcie karmienia nadal dostawał wszelkie niezbędne mikroelementy. ”
Mariola Adrzejczyk, Pracownik biurowy
“Dietetyk Kraków dobrał dietę dla mojego dorastającego syna. Miał on sporą nadwagę i żadne próby podejmowane przeze mnie nie dawały żadnych efektów. Po wizycie w poradni dietetycznej dostaliśmy jadłospis i syn został odpowiedni przebadany. Dzięki zastosowanej diecie syn skutecznie się odchudził. ”
Sylwia Szybka, Pracownik działu HR w dużej firmie

Dietetyk Kraków - Konsultacje

Konsultacje Dietetyka Informacje o tym jak wyglądają konsultacje w naszej Poradni Dietetycznej w Krakowie.
Pierwsza wizyta u dietetyka Dowiecie się jak wygląda wizyta w naszej poradni dietetycznej i jak się do niej przygotować.
Warto Wiedzieć Czyli szczypta innych potrzebnych informacji przy konultacjach z dietetykiem.